Titel

Sociologie

Schrijver
Uitgever

Wereldbibliotheek

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

19030011, s.l., Wereldbibliotheek, 1920?, Pages browning. Very good.

Meer info
Softcover, XLII + 271 pp. Tweede vermeerderde druk. Vertaald uit het Duits door Jhr Dr Nico Van Suchtelen. Met bibliografie, naam- en zaakregister. Noot LT: Deze 2de druk dateert zeker van na 1915. Dit werk werd voor het eerst in het Duits uitgegeven in Leipzig en wel in 1903. Rudolf Eisler (1873-1926) was een Oostenrijks filosoof, vooral door Kant en Wundt beïnvloed. Zijn belangrijkste werk was het "Wörterbuch der philosophischen Begriffe" (1904). RE was lid van het 'Institut International de Sociologie', opgericht te Parijs in 1892. Vooral de inleiding en het becommentarieerde literatuuroverzicht blijft de moeite waard. Het toont duidelijk hoe moeilijk de nog jonge wetenschap - maatschappijleer - zich lijkt te kunnen nestelen tussen de andere wetenschappen. Daar waren ook politieke redenen voor: de sociologie werd afgedaan als een pseudo-wetenschap die de belangen van het sterk opkomend socialisme diende. Op p. XXXV zet RE zich af tegen het bestaan van zoiets als 'l'homme moyen', door de Belgische statisticus Quetelet overbenadrukt. Loutere statistiek is overigens geen toereikende soc. methode omdat zij geen oorzaken/drijvende krachten kan aanduiden.
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren