Titel

Het seksuele leven van Catherine M. [old book number 20010093A]

Schrijver
Uitgever

Manteau

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

20010142, Antwerpen, Manteau, 2002, As new/comme neuf/wie neu/als nieuw

Meer info
Vijfde druk. Wrappers, in-8, 253 pp. Van de flap: Catherine Millet (1/4/1948) beschrijft met intelligentie en flair haar seksuele ervaringen. Ze vertelt niet over relaties of gevoelens, niet over opgroeien en volwassen worden: ze vertelt over seks. Catherine M. deelde het bed met wie maar voorhanden was en ondernam spannende avonturen op het gebied van haar seksualiteit, zoals groepsseks of seks op alle mogelijke en onmogelijke plaatsen en tijdstippen. Hier is een zelfbewuste vrouw aan het woord die, niet gehinderd door schuld- of schaamtegevoelens, zich gedreven weet door een volstrekt onbevooroordeelde nieuwsgierigheid. Als kunstcritica is Millet gewend helder te kijken en te analyseren, en die vaardigheid past zij ook toe in deze intrigerende kroniek van een seksueel bestaan na de pil en voor aids. Noot LT: overroepen boek van een ééndagsvlieg!
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren