Titel

De Hoornse taart en andere rechtsmonumentjes

Schrijver
Uitgever

Verse Hoeven

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

20000134, Raamsdonksveer, Verse Hoeven, 2000, Very good

Meer info
Pb, in-8 square, 235 pp., geïllustreerd door Chris Roodbeen, met bibliografische verwijzingen. Over strafrecht in Nederland. De bijdrage over de toelaatbaarheid van DNA-onderzoek op verdachten is interessant. Speels en toch ad rem. Ook de evolutie in de strafvordering komt aan bod. Enkele van de besproken arresten: de Hoornse taart, de Zutphense waterleiding, het Azewijnse paard, het palingfuikenarrest, de Brakelse kermis. Op de backcover: niet geblinddoekte Vrouwe Justitia met zwaard en weegschaal. Soeteman (°1946) werd in 1999 verkozen tot beste rechtbankverslaggever.
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren