Titel

Een eeuw apart. Het Rijksmuseum en de Nederlandse schilderkunst in de 19de eeuw.

Schrijver
Uitgever

Rijksmuseum

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

19930162, Amsterdam, Rijksmuseum, 1993, As new/comme neuf/wie neu/als nieuw

Meer info
Hardcover, stofwikkel, 4to, 160 pp. Reproducties van schilderijen. Register. Van de vroege romantiek tot de schilders van de Haagse School, van Pienemans 'Slag bij Waterloo' tot de winterlandschappen van Schelfhout en Koekkoek, van de 'Eendjes' van Maris tot de stadsgezichten van Breitner. Geeft een beeld van het kunstklimaat waarin Nuyen, Springer, Weissenbruch, Mauve, van Gogh, Israëls, Witsen, Alma Tadema en vele anderen werkten. Boek werd destijds verkocht ter financiering (20 miljoen gulden) van de Zuidvleugel van het Rijksmuseum (promotiefolder voor deze actie is toegevoegd).
Afbeeldingen
VAN OS Henk, LOOS Wiepke, KIERS Judikje, TISSINK Fieke, VELS JEIJN Annemarie - Een eeuw apart. Het Rijksmuseum en de Nederlandse schilderkunst in de 19de eeuw.
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren