Titel
Met de dood voor ogen. Begrip en onbegrip tussen overlevenden van nazi-kampen en buitenstaanders
Schrijver
VAN DEN BERGHE Gie Dr
Uitgever
EPO
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
19870231, Berchem, EPO, 1987, Lichte gebruikssporen. Overigens in goede staat.
Meer info
Pb, in-8, 535 pp., bibliografie, index. Gie van den Berghe (Gent, 1945) is een Vlaamse historicus, ethicus en publicist. Dit is zijn herwerkte doctoraat. Hij concludeerde dat "het enige wat we uit Auschwitz geleerd hebben, is dat er geen grenzen zijn aan het barbarisme van de mens".
MERS Antique Books
Antwerpen
*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***
MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
- Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.