Titel
De verkoop der nationale goederen in de historiografie, in: Publications de la Société Historique et Archéologique dans le Limbourg, Tome CXXIII, Jaarboek van Limburgs en Oudheidkundig Genootschap, p. 185-199-
Schrijver
UBACHS P.J.H.
Uitgever
Limburgs en Oudheidkundig Genootschap
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
19870104, Maastricht, Limburgs en Oudheidkundig Genootschap, 1987, Near fine
Meer info
Ubachs over de prijzen van de verkochte nationale goederen: "De ergste vormen heeft dit wel in België aangenomen onder het Directoire (1795-1799), waar men toen voor een fractie van de jaaropbrengst kapitale landbouwbedrijven kon bemachtigen." (186)
Het volledige deel telt 301 pp. en bevat nog bijdragen Moorman van Kappen, Berkvens, Aymans (Das Kataster im Herzogtum Kleve der Jahre 1731-38 und der Fall Gennep), Stoepker, Jenniskens, Munier (De calvinisering van de colleges van schout en schepenen in de landen van Overmaas vanaf de verovering van Maastricht in 1632 tot aan het eind van de zeventiende eeuw)
Ubachs (°1925)
Het volledige deel telt 301 pp. en bevat nog bijdragen Moorman van Kappen, Berkvens, Aymans (Das Kataster im Herzogtum Kleve der Jahre 1731-38 und der Fall Gennep), Stoepker, Jenniskens, Munier (De calvinisering van de colleges van schout en schepenen in de landen van Overmaas vanaf de verovering van Maastricht in 1632 tot aan het eind van de zeventiende eeuw)
Ubachs (°1925)
Afbeeldingen
MERS Antique Books
Antwerpen
*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***
MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
- Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.