Titel

Strategie van de (pre)natale ervaring / Bijdragen van Kees Trimbos

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789063720469

Uitgever

Soethoudt, Antwerpen

Prijs

20,45(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1e druk 1980

Meer info
Betreft de 1e druk 1980 paperback in goede gelezen staat. 280 pp. Verslag van het congres ingericht te Leuven op 28, 29, 30 en 31 maart 1979 in de Grote Aula van het M.-Theresiacollege door Onderzoekscentrum Marginaliteit, Fac. der rechtsgeleerdheid, Afd. strafrecht strafvordering & criminologie
Afbeeldingen
Kees Trimbos; e.a.; redactie Miel Van Campenhout - Strategie van de (pre)natale ervaring / Bijdragen van Kees Trimbos
Kees Trimbos; e.a.; redactie Miel Van Campenhout - Strategie van de (pre)natale ervaring / Bijdragen van Kees Trimbos
Huijsing Books Wormerveer

Welkom bij Huijsing Books!
Helaas hebben we in september 2024 onze 'stenen winkel' in Haarlem moeten sluiten, maar online gaan we gewoon verder vanuit Wormerveer, Nederland. We vinden het belangrijk om alle productomschrijvingen zo zorgvuldig mogelijk te doen zodat u een eerlijk beeld heeft van de staat van onze boeken. Daarnaast doen wij onze uiterste best om iedere bestelling zo snel mogelijk afgeleverd te krijgen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Huijsing Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Huijsing Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Huijsing Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huijsing Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Huijsing Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren