Titel

bijzondere Renaissance. het Hof van de Este's te Ferrara.

Schrijver
Uitgever

, Exhibitions International 2003, 2003

Prijs

19,95

Verzendkosten

€ 6,99

Bijzonderheden

Softcover, 360 pagina's, Nederlands, 290 x 245 mm, in goede staat !,veel afbeeldingen en illustraties, . ISBN 9789053494387.

Meer info
Het Quattrocento was de getuige van het ontstaan van een nieuwe artistieke taal over het ganse schiereiland. In Ferrara zochten de hertogen van Este naar elegantie, verfijning en aristocratische uitmuntendheid waarbij het wonderlijke en het enigmatische gepaard gaan met een nieuwe zin voor volumes en kleuren, die soms metaalachtige tinten aannemen. Cosm? Tura, Francesco del Cossa, Ercole de'Roberti, Dosso Dossi richtten een bijzondere schildersschool op, die tot op vandaag de nieuwsgierigheid wekt vanwege haar modern karakter (Dosso Dossi, New York 1999
Afbeeldingen
Jadranka Bentini - bijzondere Renaissance. het Hof van de Este's te Ferrara.
Erik Tonen Books Antwerpen

Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Erik Tonen Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren