Titel

Het Jaar 2008 Emotie in nieuws en sport

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789085106289

Uitgever

Telegraaf, De

Prijs

4,90

Bijzonderheden

2008, Gebonden, goed, 192 bldz

Meer info
Het Jaar 2008 - Emotie in nieuws en sport Het Jaar 2008 - Emotie in nieuws en sport. Het is een historisch jaar. Onze achterkleinkinderen zullen tijdens de geschiedenislessen leren dat op 4 november 2008 de 47-jarige senator Barack Obama wordt gekozen tot eerste zwarte president van de Verenigde Staten. De peilingen tonen zijn winst op John McCain al aan. Maar tussen droom en daad staan wetten in de weg en praktische bezwaren. De wereld haalt opgelucht adem als de peilingen toch waarheid worden. Of Obama daadwerkelijk voor veranderingen gaat zorgen, blijft natuurlijk de vraag maar grote politieke wijzigingen in het machtigste land ter wereld zijn mogelijk. Het is overigens de vraag of de VS nog het machtigste land ter wereld is. Want dit land is ook verantwoordelijk voor de financiële wereldcrisis die zich in het najaar aandient en tot een wereldwijde economische crisis leidt: aandelenkoersen kelderen, vermogens slinken, bedrijven sluiten de poorten, de werkloosheid stijgt. Oorlogen, terroristische aanslagen, massamoorden en hongersnood sieren ook in 2008 de voorpagina’s, maar in eigen land blijft het betrekkelijk rustig.
Afbeeldingen
Bode Emile (red) - Het Jaar 2008 Emotie in nieuws en sport
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ASSELT.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ASSELT
  • Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ASSELT kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren