Titel

En het bleef lang onrustig in mijn hoofd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789060059500

Uitgever

Thomas Rap

Prijs

1,75

Bijzonderheden

uit 1997 paperback, Goed, 133 bldz.

Meer info
En het bleef nog lang onrustig in mijn hoofd is een regel uit een van de in deze bundel verzamelde columns van Youp van 't Hek. Deze onrust is waarschijnlijk de voornaamste oorzaak van het succes van zijn wekelijkse stukjes in NRC-Handelsblad, die door velen op zaterdag als eerste worden gelezen. Vaak kwaad, maar nooit kwaadaardig, speelt regelmatig op de man, maar altijd met open vizier, en alles houdt hem bezig: van de meest wereldse zaken tot de oorpijn van zijn dochter. En waar het hem om gaat? Om de lach. Niks meer en niks minder.
Afbeeldingen
Hek, Youp van 't - En het bleef lang onrustig in mijn hoofd
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ASSELT.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ASSELT
  • Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ASSELT kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren