Titel

De Duitse 'Drang nach Osten' : De creatie van de Oder-Neissegrens

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789033440779

Uitgever

Acco - Leuven

Prijs

18,00

Verzendkosten

€ 6,00

Bijzonderheden

1998, 176pp, paperback, nieuw

Meer info
In 1945 beslisten de geallieerden om Polen massieve gebiedsuitbreiding in de het westen te schenken als compensatie voor het verlies van Polens oostelijke gebieden, die door de Sovjet-Unie geannexeerd werden.

De creatie van de Oder-Neissegrens als Poolse westgrens was geen toeval. Reeds jaren droomden vele Polen van vergaande annexaties in het westen. Zo zouden eindelijk de effecten van de duizendjarige Duitse Drang nach Osten' tenietgedaan worden.
Afbeeldingen
Ennekens, Christoph - De Duitse 'Drang nach Osten' : De creatie van de Oder-Neissegrens
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren