Titel

Teken perspectivisch

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021300887

Uitgever

Cantecleer

Prijs

4,90(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

sc., 31 pag., 1985, 1e druk, serie De kleine tekenacademie

Meer info
AI:

Het tekenen van een brug in perspectief is een uitstekende oefening om diepte te leren begrijpen. De methode van Eberhard Brügel, bekend van zijn stap-voor-stap instructieboeken zoals Teken perspectivisch, richt zich op het begrijpelijk maken van de grondbeginselen.

Hieronder volgt een stappenplan om een eenvoudige brug te tekenen met éénpuntsperspectief:
De Horizon en het Verdwijnpunt: Trek een horizontale lijn in het midden van je papier. Dit is de horizon. Zet precies in het midden op deze lijn een stip; dit is het verdwijnpunt (vluchtpunt).
Het Wegdek: Trek twee schuine lijnen vanuit het verdwijnpunt naar de onderkant van je papier. Deze vormen de zijkanten van het wegdek van de brug. Hoe verder naar onderen, hoe breder de weg wordt.
De Leuningen: Trek boven de lijnen van het wegdek twee nieuwe lijnen vanuit het verdwijnpunt. Gebruik verticale lijntjes om de staanders van de leuning te tekenen. Let op: de staanders die dichterbij staan (onderaan het papier) moeten groter zijn en verder uit elkaar staan dan de staanders die verder weg staan.
Bogen of Pijlers: Als je een stenen brug met bogen wilt tekenen, schets je halve cirkels onder het wegdek. Ook deze bogen worden kleiner en platter naarmate ze dichter bij het verdwijnpunt komen.
Details en Diepte: Voeg schaduwen toe aan de zijkanten van de pijlers of onder de bogen om de brug een solide, driedimensionale vorm te geven.
Afbeeldingen
Brügel, E; vert.: Dijk-Cuppen, R. van - Teken perspectivisch
De Tresoor Lage Zwaluwe

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Tresoor.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Tresoor
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Tresoor een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Tresoor vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Tresoor kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren