Titel

Twee rijken. Gedichten.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

De Beuk, Amsterdam. 1987. Eerste druk. Paperback (ingenaaid). Stijfpapieren band. Met stofomslag. 38 pp. 12½ x 19½ x ½ cm. 66 gr. ISBN-10 90 6975 065 1.

Prijs

4,75

Bijzonderheden

Keurig exemplaar. In nieuwstaat.

Meer info
BAKKER, KEES (1945 - 2006)
Twee rijken. Gedichten.




De Beuk, Amsterdam. 1987. Eerste druk. Paperback (ingenaaid). Stijfpapieren band. Met stofomslag. 38 pp. 12½ x 19½ x ½ cm. 66 gr. ISBN-10 90 6975 065 1.





In zijn in eerste opzet verhalende poëzie, die zich grotendeels buiten afspeelt en die vaak ook iets met reizen te maken heeft, met zwerven of dwalen, onderzoekt Kees Bakker grenzen en grenssituaties, tussen de uitersten van het overzichtelijke zwart en wit en van verwarring en verwisseling. De meest beklemmende grens blijkt die om het eigen ik.





Kees Bakker hanteert in zijn gedichten een heel eigen, persoonlijke taal, maar zoals verwijzing en naar het werk van o.a. Andreus, Lodeizen, Gorter en A. Roland Holst laten zien, plaatst hij zijn gedichten toch nadrukkelijk in de traditie van de Nederlandse poëzie.





De titel van de bundel is ontleend aan de twee rijkenleer in de theologie. In die leer gaat het om de vraag hoe het rijk van God en de wereld ten opzichte van elkaar verhouden.





Keurig exemplaar. In nieuwstaat.


BOOKNUMBER: 1067
Afbeeldingen
BAKKER, KEES (1945 - 2006) - Twee rijken. Gedichten.
BAKKER, KEES (1945 - 2006) - Twee rijken. Gedichten.
Willy Demacker Books Amsterdam

Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even !!! Het overgrote deel van onze boeken staat (nog) niet online.
Mail (willydemacker@gmail.com) of bel/app (0633 700 886) wanneer u een titel zoekt.
Niet geschoten is altijd mis.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Willy Demacker Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Willy Demacker Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Willy Demacker Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Willy Demacker Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Willy Demacker Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren