Titel

Law & order / the world of criminal justice

Schrijver
ISBN

9789077386156

Uitgever

Ipso Facto

Prijs

40,00

Bijzonderheden

2015, 144pp, Gebonden, hardcover in celofaan

Meer info
Jan Bannings Law & Order is een ongebruikelijk en innovatief boek over strafrecht waarin de wereld van de kunst gecombineerd wordt met die van de juridische wetenschap. Banning fotografeerde bij politie en rechtbanken en in gevangenissen in Colombia, Frankrijk, Uganda en de Verenigde Staten van Amerika.

Het boek bevat voorts een essay van Banning over strafvervolging, en een aangrijpend verhaal van Michiel Scholtes die zelf jarenlang gevangen zat in Frankrijk. Juridische experts van het Max Planck Instituut (MPI) in Freiburg, Duitsland geven korte inleidingen op de rechtssystemen van de vier landen, plus infographics over criminaliteit en strafrecht in deze en een selectie van andere landen. Ulrich Sieber, directeur van het MPI, schreef het voorwoord.

Deze veelzijdige collectie foto’s, teksten en statistieken roept vragen op over strafrechtbeleid die politieke gemeenplaatsen en populaire clichés ontkrachten.
Jan Banning maakte een groot aantal boeken, waaronder Bureaucratics en Troostmeisjes. Zijn werk is ge-publiceerd in vele media, waaronder GEO, The New Yorker en Vrij Nederland, en bekroond met diverse prijzen, zoals een World Press Photo Award. Het is opgenomen in collecties van onder meer het Rijksmuseum, het Museum of Fine Arts Houston en het High Museum of Art, Atlanta.
Afbeeldingen
Banning, Jan - Law & order / the world of criminal justice
Van Dinter Boeken Boxmeer

Van Dinter Boeken is uw zelfstandige boekhandel van twee verdiepingen in het centrum van Boxmeer met het breedste en meest actuele assortiment boeken in de regio. Voor boekwinkeltjes.nl maken we een speciale selectie uit ons assortiment voor liefhebbers.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Van Dinter Boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Van Dinter Boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Van Dinter Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Van Dinter Boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Van Dinter Boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren