Titel
Herman / kijken, knijpen, voelen, ruiken, proeven, koken en eten
Schrijver
Rijn, J. van
Taal
Nederlands
ISBN
9789021515342
Uitgever
Kosmos Uitgevers
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2007, Gebonden
Meer info
Herman is een combinatie van een basiskookboek en een naslagwerk. Het is een productenboek, een kijkboek en een chef-boek. Er valt veel te zien en wat je ziet, is verrassend, ontroerend en inspirerend. In zijn zoektocht naar de ultieme ingrediënten neemt Herman de lezer mee naar New York, Marseille, Italië, Zuid-Engeland, de Champagne en Lapland. Herman den Blijker is een man van de wereld, die weet waar je goede spullen koopt en waar je de betere adressen moet vinden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boek-Ing
- Na uw bestelling ontvangen u en Boek-Ing een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boek-Ing vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boek-Ing kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.