Titel

De vastgoedfraude

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

978904680646

Uitgever

Nieuw Amsterdam

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Juli 2010 - 433 blz - paperback - Omslag licht beschadigd, prijssticker op achterkant - Boek zeer goede staat

Meer info
Eind 2007 komt in de vastgoedwereld
een fraude van ongekende omvang aan
het licht. Topbedrijven als Philips en
Bouwfonds zouden zijn bestolen door de
eigen directeuren. Na blootlegging van de
schokkende feiten volgt een monsterproces.
De vastgoedfraude - inmiddels
een bestseller - beschrijft voor het eerst
de duistere kant van de Nederlandse
vastgoedwereld,met zijn ons-kent-onscultuur,
het gunnen van het grote geld en
slapende toezichthouders.
Afbeeldingen
Vasco van der Boon & Gerben van der Marel - De vastgoedfraude
Vasco van der Boon & Gerben van der Marel - De vastgoedfraude
Boekenbeurs Venlo Venlo

Verzendkosten volgens de tarieven 2026 van PostNL. Wij zijn een Stichting en verkopen voor het goede doel. Bent u niet tevreden dan kunt u het boek terugsturen en betalen wij u de aankoopkosten terug. Bestel meer boeken en bespaar op verzendkosten. Vanaf 35 euro in NL geen verzendkosten. Het is mogelijk dat onze mails in een reactie op uw bestelling in uw spambox terecht komen; controleer s.v.p. hierop!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenbeurs Venlo.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenbeurs Venlo
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenbeurs Venlo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenbeurs Venlo vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenbeurs Venlo kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren