Titel
Drieluik Sumatra - 1 Een tijger op je stoep; 2) De Atlasvlinder; 3) Terug naar de Atlasvlinder -
Schrijver
Zikken, Aya
Taal
Nederlands
ISBN
9789038887210
Uitgever
Nijgh & Van Ditmar
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
1995 Softcover in gelamineerd omslag; nagenoeg NIEUWstaat; omslag verkleurt in en tegen de rug; GEEN leessporen; 464 pagina's bw; formaat 13,5x21,5 cm
Meer info
'De Atlasvlinder' kondigt voor de 12-jarige Gembyr een grote omwenteling aan waardoor haar vriendschap met Ferdie op de proef wordt gesteld.
'Terug naar de Atlasvlinder' is het weerzien van Aya Zikken met Sumatra...
Afbeeldingen
VÓÓRinformatie VERZENDKOSTEN :
Waar prijzen van boeken op Boekwinkeltjes PER BOEK staan aangegeven, gaan verzendkosten op basis van volume. U betaald dus (EENMALIGE) VERZENDKOSTEN PER (gelijktijdige) BESTELLING.
Verzendkosten van uw bestelling; uw boek of boeken, binnen Nederland worden 1:1 doorberekend
TOTAAL briefpost EUR 4,00; TOTAAL pakketpost EUR 7,00.
Verzendkosten van uw bestelling; uw boek of boeken vanuit Nederland naar België: TOTAAL EUR 8,00
Voor het verzenden naar andere landen zijn er geen vaste (voordeliger) afspraken !
Verzendkosten worden volgens de tarieven van Post.nl 1:1 aan u doorberekend.
We sturen u ALTIJD een bevestiging.
INDIEN U GÉÉN BEVESTIGING HEEFT ONTVANGEN vragen we u uw SPAM hierop na te zien !
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met KollektorsItem
- Na uw bestelling ontvangen u en KollektorsItem een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van KollektorsItem vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- KollektorsItem kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.