Titel
Volk in verdrukking en verzet
Schrijver
Rengelink, J.W. en Mug, I.
Taal
Nederlands
Uitgever
Nationaal comité viering Bevrijdingsdag 1960
Prijs
€ 1,50
Bijzonderheden
Brochure 1960, 68 pagina’s, met foto’s, lichte waterschade 107 g
Meer info
Boekje bedoeld om aan scholieren het verhaal van de tweede Wereldoorlog te vertellen, in de periode dat de herdenkingen van 4 en 5 mei voor het eerst goed op gang kwamen, 15 jaar na afloop van die oorlog.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Hermans Huisbieb
- Na uw bestelling ontvangen u en Hermans Huisbieb een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hermans Huisbieb vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Hermans Huisbieb kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.