Titel
Met dank aan de Russen, Paleis van justitie Leeuwarden / druk 1
Schrijver
Mulder, J.J.
Taal
Nederlands
ISBN
9789073845213
Uitgever
Monument van de maand, stichting cultuur en toerisme Friesland
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
1993, paperback 48 pagina’s 194 gram
Meer info
Dit boekje vertelt de geschiedenis van het Paleis van Justitie in de Friese hoofdstad Leeuwarden, waarvan volgens niet geheel duidelijke bronnen een deel van de stichtingsgelden uit Russische bron afkomstig zou zijn.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Hermans Huisbieb
- Na uw bestelling ontvangen u en Hermans Huisbieb een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hermans Huisbieb vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Hermans Huisbieb kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.