Titel
Einführung in die musikalische Formenlehre. Über Formprinzipien in den Inventionen und Fugen J. S. Bachs und ihre Bedeutung für die Kompositionstechnik Beethovens.
Schrijver
Ratz, Erwin
Uitgever
Universal Edition 26201
Prijs
€ 25,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1973, 295 pp. Softcover. Dritte, erweiterte und neugestaltete Ausgabe. Lichte gebruikssporen. Enkele gele markeringen.
Muziekantiquariaat
Maastricht
Grote collectie bladmuziek voor alle instrumenten en boeken over muziek. Informeer vrijblijvend naar gezochte muziek of boeken, die nog niet via boekwinkeltjes worden aangeboden. www.muziekantiquariaat.nl Ook inkoop van collecties of enkele stuks van waarde.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Muziekantiquariaat
- Na uw bestelling ontvangen u en Muziekantiquariaat een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Muziekantiquariaat vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Muziekantiquariaat kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.