Titel

Wilde planten van Utrecht. Een onderzoek door de Provincie

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Natuurmonumenten en KNNV

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1984, 175 blz. met losse kaart, knip in voorblad, verder met zeer lichte gebruikssporen

Afbeeldingen
Weijs, H. (ed.) - Wilde planten van Utrecht. Een onderzoek door de Provincie
Boeken! Hendrik-Ido-Ambacht

Boeken kunnen lichte gebruikssporen, ex libris, naam op het schutblad of kleine aantekening hebben, ook al is dit niet specifiek vermeld.
Verzending is voor rekening en risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boeken!.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boeken!
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boeken! een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken! vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boeken! kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren