boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel
Het laatste feest / een familie in de Provence
Schrijver
Hébrard, F.
Taal
Nederlands
ISBN
9789063050641
Uitgever
Archipel, Uitgeverij
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2003, 445pp
Meer info
Het is augustus 1913. De familie Cabreyrolle d'Azérac geeft een groot feest ter ere van de negentigste verjaardag van overgrootvader Eugène en de tiende verjaardag van achterkleinzoon Guilhem. Iedereen uit de Camargue is aanwezig om eer te bewijzen aan de adellijke familie Azérac, die oeroude wortels heeft in het magische landschap tussen de armen van de Rhône en de Middellandse Zee. Een landschap dat wordt gedomineerd door pikzwarte stieren en smetteloos witte paarden, en waar alles draait om het geloof in de stieren , die er door gardians worden gehoed en gefokt voor de beroemde stierengevechten.Eugènes zoon Auguste keert deze traditie echter de rug toe en stort zich in het zakenleven. Hij gaat een riskante financiële transactie aan met de Bourriechs, een schatrijke bankiersfamilie uit Marseille, met als inzet een huwelijk tussen zoon Charles Bourriech en zijn eigen dochter Faustine. Maar de beeldschone Faustine is verliefd op een Spaanse torero en weigert in te stemmen met het huwelijk. Ze slaat op de vlucht.De gevolgen zijn niet te overzien: Charles pleegt zelfmoord, de Bourriechs zweren wraak en ontnemen de Azéracs vrijwel alles wat ze bezitten, Auguste sterft aan een gebroken hart. Deze gebeurtenissen zijn nog maar de opmaat tot méér noodlottige ontwikkelingen. De vloek die op de Azéracs rust zal zich voortzetten tot in generaties erna...'Het laatste feest. Een familie in de Provence' is een majestueus boek, over de ondergang en wederopkomst van een adellijk geslacht in de genadeloze Camargue
Afbeeldingen
boekenliefhebber
Apeldoorn
Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.
Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.