Titel

Ondernemerschap voor coaches : voor een succesvolle coachpraktijk

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789024402731

Uitgever

Boom

Prijs

16,00

Verzendkosten

€ 6,00

Bijzonderheden

2013, 150p, paperback, nieuw

Meer info
Als coach heb je vakmanschap, lef, creativiteit en doorzettingsvermogen nodig. En niet te vergeten ondernemerschap, want de meeste coaches werken vanuit hun eigen coachpraktijk. Maar coaches kunnen zo vervuld zijn van de inhoud van hun vak dat ze soms vergeten dat ze ook ondernemer zijn. En dat terwijl de hamvraag voor alle coaches is: hoe kom ik aan klanten en hoe behoud ik ze? Ondernemerschap is niet per se iets wat aangeboren is. Veel aspecten ervan zijn gewoon te leren en dit boek helpt daarbij. Het staat boordevol praktische tips en gaat in onderwerpen als: * je eigen praktijk: van idee naar realisatie * formele regelingen: algemene voorwaardes, offertes en contracten * personal branding en netwerken * innoveren in de coachpraktijk * valkuilen en mythes rond de startende ondernemer * de kunst van het boekhouden * wat je kunt doen als het misgaat Beginnende en ervaren beroepscoaches vinden in Ondernemerschap voor coaches een schat aan inspiratie voor een succesvolle bedrijfsvoering van hun eigen coachpraktijk. Chris Laarman is zelfstandig beroepscoach, was jarenlang penningmeester van de NOBCO, geeft ondernemerschapscursussen voor starters en is freelance docent ondernemerschap.
Afbeeldingen
Laarman, Chris - Ondernemerschap voor coaches : voor een succesvolle coachpraktijk
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren