Titel

Host genetic effects on HIV-1 replication in macrophages

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9789461690944

Uitgever

Optima Grafische Communicatie

Prijs

20,00

Bijzonderheden

2011, 200 pagina's, paperback, als nieuw

Meer info
Academisch proefschrift, inclusief stellingen.
Sebastiaan Bol ging op zoek naar humane eiwitten die hiv-vermenigvuldiging ondersteunen of remmen, met name in macrofagen. Deze cellen leven lang, gaan niet dood als gevolg van hiv-infectie en zijn - doordat ze zich veelal in weefsels bevinden - lastig bereikbaar voor hiv-remmers. Hierdoor vormen hiv-geïnfecteerde macrofagen één van de belangrijke barrières voor het genezen van mensen met hiv. Bol infecteerde macrofagen van honderden gezonde donoren met hiv en zocht naar verbanden tussen de mate waarin het virus zich vermenigvuldigde en variaties in het DNA (SNPs) van de betreffende proefpersonen. Hij identificeerde SNPs die coderen voor twee eiwitten die wellicht betrokken zijn bij hiv-replicatie in macrofagen. De SNP in één daarvan lijkt ook geassocieerd met ziektebeloop.
Afbeeldingen
Bol, Sebastiaan M. - Host genetic effects on HIV-1 replication in macrophages
Lou's Books Arnhem

Van koken tot politiek, van natuur tot sociologie, van kinderboek tot economie, in mijn boekwinkeltje vindt u van alles wat.

Als u een boek wilt bestellen, vult u dan svp het bestelformulier in op de website van boekwinkeltjes.
Ik neem dan per omgaande contact met u op over de betalingsgegevens.

Na ontvangst van de betaling zal het boek per omgaande naar u worden verzonden.
Zo krijgt u uw bestelling supersnel en goed verpakt in huis.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lou's Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lou's Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lou's Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lou's Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lou's Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren