Titel
Groot Lied-boeck
Schrijver
G.A. Bredero
Taal
Nederlands
Uitgever
Facsimile uitgaven Nederland b.v. in samenwerking met Het Parool, N. Israel en B. de Graaf uitgeverijen
Prijs
€ 50,00
Bijzonderheden
nr 843 (van 1000)
Meer info
Uniek boek. In beperkte oplage (1000) gedrukt in 1968/ Uitgave nr. 843. In prachtig bedrukte bewaarcassette/ In perfecte staat. Ter herdenking van de 350ste sterfdag van Bredero is in 1968 te Amsterdam dit facsimile van het boertigh, amoreus en aendachtigh groot lied-boeck (in formaat en uiterlijk gelijk aan de druk van 1622) verschenen. Uitgegeven door Facsimile uitgaven Nederland b.v. in samenwerking met het Parool, uitgevers te Amsterdam, N. Israel, antiquaar en uitgever te Amsterdam en B. de Graaf, antiquaar en uitgever te Nieuwkoop (Z.H.)
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Liefs Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Liefs Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Liefs Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Liefs Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.