Titel

Zelf leren schrijven voor economie en bedrijfskunde : Training op www.zelflerenschrijven-eb.nl

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789462364882

Uitgever

Boom Amsterdam

Prijs

12,00

Verzendkosten

€ 6,00

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

2016, 152p, pb, nieuw

Meer info
Veel studenten hebben grote moeite met het schrijven van goede, leesbare teksten. Zelf leren schrijven voor economie en bedrijfskunde is een online-schrijftraining die bestaat uit tien programma's, ook wel schrijf-ViBE's genoemd, die verschillende aspecten van het schrijven behandelen. Aan de orde komen: structuur, theoretisch kader, data en methodiek, resultaten, integriteit, verwijzen, parafraseren, argumentatie, zinsconstructie, revisie op grammatica en interpunctie, en wetenschappelijke schrijfstijl. Elke schrijf-ViBE biedt schrijfadvies en vuistregels. Vervolgens worden online oefeningen gemaakt om de vuistregels te leren toepassen. Het antwoord kan daarna vergeleken worden met een goed voorbeeld, de zogenoemde expertversie. Uiteindelijk kunnen de vuistregels worden gebruikt om een eigen schrijfopdracht te maken en te reviseren. De combinatie van een heldere uitleg over de verschillende vaardigheden en de oefening ervan, waarop meteen feedback volgt, leidt tot een zeer effectieve training. In dit boek vindt de lezer een toegangscode tot de website waarop de digitale programma's te volgen zijn. Docenten kunnen op de site de vorderingen van hun studenten met de schrijftraining inzien. Het boek is tevens te gebruiken als naslagwerk.
Afbeeldingen
Karreman - Gelijn - van der Molen, - Osseweijer - Ackermann - Schmidt - van der Wal - Zelf leren schrijven voor economie en bedrijfskunde : Training op www.zelflerenschrijven-eb.nl
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren