Titel
Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven
Schrijver
KUYPER Hz, G
Uitgever
C.F. Stemler
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1839, Gebruikssporen
Meer info
93 pp. De pagina's zijn wisselend roestvlekkig. Opnieuw ingebonden . De oorspronkelijk voorkant van het kaft is op de voorkant van de band geplakt. Enkele bibliotheekstempels, deze raken niet aan de tekst.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld.
- U handelt deze order direct af met Parnassos
- Na uw bestelling ontvangen u en Parnassos een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Parnassos vermeld.
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen.
- Parnassos kan betaling vooraf vragen.
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.