Titel
Historie van het stadhouderschap der Heeren Princen van Orange, hoognodig tot bewaring van de vryheid in den kerk- en burgerstaat.
Schrijver
Barueth, Joan.
Uitgever
Dordregt
Prijs
€ 95,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1765; Abraham Blussé. Met 5 (van 6) portretten: Wiilem van Oranje, Frederik Hendrik, Willem II, Willem III en willem Karel Hendrik Friso.Halfleather with marbled boards; (18), XIII, (1), 317, (33) p.
Meer info
Portet van Maurits ontbreekt; overigens compleet. Een groot deel van het boek heeft vochtschade. (niet op de portretten).
Afbeeldingen
De Boekenbeurs
Middelburg
Raadpleeg voor complete beschrijvingen van de boektitels onze website: www.deboekenbeurs.com
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De Boekenbeurs
- Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenbeurs een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenbeurs vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De Boekenbeurs kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.