Titel

Een dode hand / een moord in Calcutta

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045016290

Uitgever

Atlas

Prijs

4,45

Verzendkosten

€ 7,65

Bijzonderheden

paperback in goede staat

Meer info
Als Jerry Delfont, een reisschrijver met een writer's block, een brief ontvangt van een Amerikaanse filantroop,
Mrs. Merrill Unger, met daarin het bericht over een schandaal waarin een Indiase vriend van haar zoon is verwikkeld,
voelt hij plotseling de enorme behoefte deze zaak tot op de bodem uit te zoeken. Want wie is de jongen die dood gevonden
is op de vloer van een goedkope hotelkamer?
Hoe, en vooral waarom, is hij doodgegaan, en zal deze auteur – die bij Mrs. Unger
hoog in het vaandel staat – erachter komen wat er nu echt gebeurd is?
Jerry is al snel geboeid door de mooie, mysterieuze
Mrs. Unger – wier tantrische massage hem doet herleven – maar de omstandigheden rond de dode jongen doen hem twijfelen over
de precieze aard van haar liefdadigheid.
In heldere beschrijvingen en met een scherp observerend oog vertelt Theroux
een duister verhaal over noodzaak en obsessie. Paul Therouxs leven bestaat uit reizen en schrijven. Hij wordt bestempeld als een monument van de reisliteratuur en geroemd als buitengewoon scherp waarnemer. Zijn oeuvre bevat titels als China per trein, De oude Patagonië-expres, Dark Star Safari, De grote spoorwegcarrousel en De grote spoorwegcarrousel retour.
Afbeeldingen
Theroux, Paul - Een dode hand / een moord in Calcutta
Rietje Sint-Andries

Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Rietje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Rietje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Rietje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren