Titel

Eerste Bulletin Van De Tweede Wereldoorlog

Schrijver
ISBN

9789075323528

Uitgever

Uitgeverij Aspekt b.v., Soesterberg

Prijs

7,50

Bijzonderheden

Staat: Zeer mooie staat! / Bladzijden: 283 / Druk: Eerste druk / Art.nr. : Div 1937 / Vindplaats: Div 1937

Meer info

Eerste Bulletin Van De Tweede Wereldoorlog


Eerste Bulletin Van De Tweede Wereldoorlog. In het Eerste Bulletin Tweede Wereldoorlog, onder redactie van Martin Ros en Perry Piërik, aandacht voor een aantal opmerkelijke en onderbelichte thema's met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog en de aanloop tot dit conflict. Zo wordt bijvoorbeeld de rol van Albert Speer in het Derde Rijk opnieuw belicht. Zijn machtsstrijd met de SS om de wapenindustrie had fatale gevolgen voor de joden. Martin Ros bericht over het drama van Oradour sur Glane, waar honderden onschuldige Franse burgers het leven lieten. Een onbekend stukje 'Nederlandse' militaire geschiedenis komt aan bod. Bij de plaats Rechnitz aan de Oostenrijks-Hongaarse grens vochten in 1945 enkele honderden Nederlandse vrijwilligers in Duitse krijgsdienst hun laatste slag.

Afbeeldingen
Onder redaktie van Perry Pierik en Martin Ros - Eerste Bulletin Van De Tweede Wereldoorlog
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren