Titel
Hollands maandblad 421, december 1982, 24e jaargang
Schrijver
Poll, K.L. (redacteur)
Taal
Nederlands
Uitgever
Meulenhoff / Stichting Hollands Weekblad
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
geniet, 42 blz., 26,5x17,5 cm.
Meer info
- W. Albeda: Na de grote teleurstelling
- H.A. Becker: Consequenties
- H. Daalder: Het gevaar van politieke en bestuurlijke illusies
- M. van der Goes van Naters: De Staat verdrukt - of niet?
- Willem Frederik Hermans: Open brief aan Hollands Maandblad
- Paul Kalma: De illusie van de 'op rolletjes lopende staat'
- Gerrit Krol: Het recht van de sterkste
- Reinjan Mulder: Wat hebben we eigenlijk aan de staat te danken?
- H.J.L. Vonhoff: Pleidooi voor enkelvoud
- Hermine de Graaf: "Menarche, 10de levensjaar: geen bijzonderheden"
- Li Tabai: Vier gedichten
- A. Viruly: Twee sonnetten voor Van Dale
- Arianne van Santen: Taalgebruik: een communicatieve handeling, gericht op een ander
- Jan Koster: Leidens ontzet
- Remco Ekkers: Dick Hillenius in de Groningse sjoel
- Hugo Battus: Twee maal twee vrouwen
- tekeningen van Jacob Hillenius
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
Boeken zijn tweedehands, maar netjes. Een naam voorin o.i.d. wordt niet altijd vermeld.
Raban heeft op haar eigen site tienduizenden boeken. Vooral literatuur en poëzie. Ook duizenden literaire knipsels. Verder o.a. veel stafkaarten
Ik verzend uitsluitend met Post.nl, maar ook bij deze besteldienst ben ik niet verantwoordelijk te stellen voor het bij u bezorgen van de post.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Raban
- Na uw bestelling ontvangen u en Raban een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Raban vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Raban kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.