Titel
De Beurs 125 jaar jong
Schrijver
Corrie van Diemen
ISBN
9789064550911
Uitgever
Pirola, Schoorl
Prijs
€ 15,00
Bijzonderheden
Staat: Goed / Bladzijden: 87 / Druk: Eerste druk / Art.nr. : 5137 / Vindplaats: 5137
Meer info
De Beurs 125 jaar jong
De Beurs 125 jaar jong. De Beurs, 125 jaar hart van Hoofddorp. Hoofddorp, een uit de kluiten gegroeide plaats. Karakteristieke panden en landerijen maken plaats voor industrie, woningen en wegen. Echter, één ding is zeker: Hoofddorp heeft een pand behouden dat de plaatselijke bevolking van nu en de mensen van straks herinnert aan wat ooit is geweest. De Beurs is de link naar het oude polderdorp, de graanhandel, de dansavonden, vooruitstrevende en zakelijke eigenaren en de ontmoetingsplaats in oude dagen.
Afbeeldingen
Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.