Deze titel kan niet worden besteld.
Deze titel kan nu niet besteld worden. Probeer het later opnieuw
Titel
ASTERIKS LEJYONER
Schrijver
Goscinny, Uderzo, Kivanc
Taal
Turks
Uitgever
1973, Gebonden harde kaft, 48pp, kleur
Prijs
€ 12,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Kaft iets verkleurd en beschadigd, verder IN GOEDE STAAT