Titel
Complete set van de in totaal elf verschenen (en op het achteromslag genummerde "MMP001"etc.) deeltjes uit deze reeks.
Schrijver
MOTION-POCKET.
Uitgever
Utrecht, 1969-1970
Prijs
€ 60,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Ieder deeltje ca 24 niet genummerde pp. Nieten. 13 x 10 cm. Het geheel opgeborgen in een vollinnen opbergdoos, interieur en zijkanten bekleed met een handmarmer. Fraaie set.
Meer info
MMP001: Louis Paul Boon, Over mijn boeken. 002: Cees Buddingh', Op slag van zessen. 003: Remco Campert, Betere tijden. 004: Willem Frederik Hermans, Het lek in de eeuwigheid. 005: Marcel van Maele, Koreaanse vinken. 006: Adriaan Morriën, Waarom ik geen Dante specialist ben geworden. 007: Harry Mulish, De voorspelling van het heden. 008: Ward Ruyslinck, De apokatastasis. 009: Bert Schierbeek, . 010: Jan Wolkers, Zwarte advent. 011: Jan Juffermans, Moet de kunst de straat op?
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De KeerKring
- Na uw bestelling ontvangen u en De KeerKring een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De KeerKring vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De KeerKring kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.