Titel
De vreugde- en gelukclub
Schrijver
Tan, A.
Taal
Nederlands
ISBN
9789035117129
Uitgever
Prometheus, Uitgeverij
Prijs
€ 3,40
Verzendkosten
€ 7,65
Bijzonderheden
paperback in goede staat
Meer info
Speel je mee met de vreugde- en gelukclub? Vier vrouwen en hun moeders spelen wekelijks samen mahjong, een traditioneel Chinees bordspel, waar ook hun problemen en gevoelens besproken worden. Maar als volwassen vrouw zit je niet altijd op het advies van je moeder te wachten. Al helemaal niet als zij jouw leven toch niet begrijpt. De vier moeders verhuisden in 1949 vanuit China naar San Francisco, terwijl hun dochters in Amerika zijn opgegroeid. Maar wanneer hun diepste geheimen boven (speel)tafel komen, kent één moeder haar dochter maar al te goed. De debuutroman van Amy Tan werd direct een Amerikaanse bestseller en werd in 1993 verfilmd.
Afbeeldingen
Rietje
Sint-Andries
Afhaling in Sint-Andries (Brugge)
Verzending naar thuisadres in België : 7.65€ via BPost of 6.00€ naar BPost afhaalpunt
Verzending naar thuisadres in Nederland: 7.65€
- Het gelijktijdig bestellen van meerdere artikelen levert u een belangrijke besparing in de verzendkosten op
- Retour kan binnen de 14 dagen - verzendkosten van de retour zijn voor de koper - Het retouradres wordt u doorgegeven bij de retourmelding.
Verzending is op risico van de koper.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Rietje
- Na uw bestelling ontvangen u en Rietje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Rietje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Rietje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.