Titel

De Vredesoorlog

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029018401

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij, 1e druk, 1985 (SF 214)

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback, 285 bladzijden

Meer info
Kort na nu doet een wiskundige de uitvinding van zijn leven - en van ons leven. Het krachtscherm met de vorm van een bol in een laag energie met bijzondere eigenschappen. Niets kan erin en eruit. Maar dan ook helemaal niets.

Zijn ontdekking blijft niet lang geheim. Anderen realiseren zich de immense mogelijkheden en omdat ze het beste met de wereld voorhebben, grijpen ze de macht en verbieden oorlogen. Dat gaat heel simpel. Van een afstand kapselen ze iedere tegenstander, iedere actieve militaire installatie in een energiebel in. Het duurt niet lang voor de hele wereld bezaaid is met de roerloze, spiegelende bellen en de Vredesoorlog afgelopen is.

De afgedwongen Vrede smoort in de loop der jaren steeds meer initiatief, allerlei onderzoek wordt verboden. Met alleen het gevolg dat talrijke mensen met ideeën onderduiken en van de nood een deugd maken. Bij wijze van huisvlijt, niet meer in zwaar gesubsidieerde laboratoria, ontstaat er een ongekende wetenschappelijke renaissance - in het verborgene, in de bossen van de stil geworden aarde.

En daaruit komt na jaren, onvermijdelijk, ook een methode voort om de krachtbellen weer uit te schakelen. Bel na bel laat zijn ingesloten brok verleden los op het heden. Sommige bellen zijn ontstaan op heel explosieve momenten...
Afbeeldingen
Vinge, Vernor - De Vredesoorlog
gunstwatveel Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel gunstwatveel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met gunstwatveel
  • Na uw bestelling ontvangen u en gunstwatveel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van gunstwatveel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • gunstwatveel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren