Titel
Brhad-Aranyaka-Upanisad
Schrijver
Senart, Émile (translation)
Taal
Frans
Uitgever
Société d' édition 'les belles lettres', Paris, 1967
Prijs
€ 15,00
Bijzonderheden
hardcover (professionally rebound), 137 p. very good condition
Meer info
Traduite et annotée par Émile Senart, dans le série de classiques Indiens 'Collection Émile Senart'.
Institut de Civilisation Indienne de l'Université de Paris sous le patronage de la Société Asiatique et de l'Association Guillaume Budé.
Institut de Civilisation Indienne de l'Université de Paris sous le patronage de la Société Asiatique et de l'Association Guillaume Budé.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Casboek
- Na uw bestelling ontvangen u en Casboek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Casboek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Casboek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.