Titel
Bloemrijk. - 25 Jaar Bloemenveiling Aalsmeer. - Compleet met de Grote VBA schuifkaart.
Schrijver
Bakker, Ingrid; e.a.
Taal
Nederlands
ISBN
9789080298842
Uitgever
Bloemenveiling Aalsmeer i.s.m. Van Lindonk Special Projects, Breukelen.
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1e druk, 1997. Groot formaat ( 29 x 39 cm.), half linnen. In zeer goede staat. Geen naam ingeschreven en geen onderstrepingen. 50 pp. [verz.k. Ned.: 7,25 euro; Belg.: 9,30 euro = postpakket].
Meer info
Zeer fraai voorbeeld van een jubileumboek.
Prachtige ontwerpkunst.
Zie ook de foto`s voor meer info over inhoud en kwaliteit.
Prachtige ontwerpkunst.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld.
- U handelt deze order direct af met BOEK-VOOR-BARTJE
- Na uw bestelling ontvangen u en BOEK-VOOR-BARTJE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOEK-VOOR-BARTJE vermeld.
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen.
- BOEK-VOOR-BARTJE kan betaling vooraf vragen.
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.