Titel
Advertising as Communication
Schrijver
Dyer, Gillian
Taal
Engels
ISBN
9780415027816
Uitgever
London : ROUTLEDGE, 1989
Prijs
€ 8,00
Bijzonderheden
Paperback, 230 pp. Met veel onderstrepingen, enkele aantekeningen, verder in goede staat.
Meer info
ISBN 0415027810 (Studies in Communication - General editor : John Fiske)
Communicatiewetenschap psychologie sociologie semiotiek
Als consument komen we allemaal reclame tegen als onderdeel van ons dagelijks leven. We zijn ons echter vaak niet bewust van de subtielere vorm van overreding. Dit boek onderzoekt reclame in de moderne samenleving en bekijkt ook de culturele en economische impact ervan.
Communicatiewetenschap psychologie sociologie semiotiek
Als consument komen we allemaal reclame tegen als onderdeel van ons dagelijks leven. We zijn ons echter vaak niet bewust van de subtielere vorm van overreding. Dit boek onderzoekt reclame in de moderne samenleving en bekijkt ook de culturele en economische impact ervan.
Afbeeldingen
Apollonius
Sint Hubert
Bestelt u meerdere boeken, dan verzenden wij ze samen en betaalt u maar één keer verzendkosten. Bij bestellingen met een totaalbedrag van € 50,00 of meer is binnen Nederland de verzending gratis - bij bestellingen onder de 10 kg.
Mocht u binnen 1 dag na de bestelling geen reactie hebben, kijk dan bij de spam/ongewenste post.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van betaling.
Alleen verzendingen binnen de EU.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Apollonius
- Na uw bestelling ontvangen u en Apollonius een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Apollonius vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Apollonius kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.