Titel
Omroepbeleid met en tegen de tijd : interacties en instituties in het Nederlandse omroepbestel 1919-1999
Schrijver
Peter de Goede
ISBN
9789075727340
Uitgever
Amsterdam : Cramwinckel, 1999.
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1999, 325 p. : ill. ; .Met lit. opg. - Met samenvatting in het Engels., Zeer goed
Meer info
Centraal staat welke actoren en factoren van invloed zijn geweest op de taakverdeling tussen overheid, bedrijfsleven en particulier initiatief in het Nederlandse omroepbestel, in de periode vanaf het ontstaan van het verzuilde omroepbestel in de jaren twintig tot en met de introductie van commerciële omroep in de jaren negentig. trefwoorden: Radio broadcasting Netherlands History.., Rundfunkpolitik., Geschichte 1919-1999.., Omroep.., Overheidsbeleid.., Politieke geschiedenis.., Proefschriften (vorm)., mediabeleid.., omroepbestel.., Radio broadcasting.., Netherlands History.., Niederlande., Nederland.., Netherlands.., History.
Afbeeldingen
Veelheden Hoe
Bredevoort
Veelheden Hoe - Gelezen & Antiquarische Boeken. In ons Magazijn van Vergeten Boeken nog zo`n 11.000 andere boeken ! Landstraat 18 7126AT Bredevoort; tel 0543-452941.
De boeken verkeren in goede en complete staat, tenzij anders beschreven. Niet storende onvolkomenheden - naam op schutblad etc., zijn niet vermeld.Voor de boekprijs is geen btw verschuldigd, Verzendkosten worden doorberekend -. Standaard worden boeken verzonden via PostNl als postpakket met track en trace.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Veelheden Hoe
- Na uw bestelling ontvangen u en Veelheden Hoe een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Veelheden Hoe vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Veelheden Hoe kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.