Titel

Een rijk leven! / over majoor Bosshardt, een prachtmens

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021544892

Uitgever

Kosmos Uitgevers

Prijs

3,90(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden boek (zonder CD !) - 2009 - 111 pag. - mooi exemplaar, snel en goed verpakt leverbaar / voor een samenvatting "meer info"

Meer info
Samenvatting.................

Majoor Bosshardt (1913-2007). Wie kent haar niet? Jarenlang was Alida Margaretha Bosshardt, beter bekend als 'de majoor', het gezicht van het Leger des Heils. Landelijke bekendheid kreeg ze door haar werk voor de kansarmen in hartje Amsterdam. In Een rijk leven! schetst het Leger des Heils een warm portret van Neerlands meest markante heilssoldaat.

In Een rijk leven! halen tal van Nederlanders herinneringen op aan de majoor. Van buurvrouw Monique tot Paul de Leeuw, Job Cohen, Rik Felderhof – het prachtige dubbelportret met Herman Brood – en Jan Peter Balkenende. Haar hulp aan vervolgde joden, inzet voor verslaafden en daklozen, maar ook haar onorthodoxe rijstijl in haar Fiatje passeren in Een rijk leven! de revue. Beroemd is haar wandeling door Amsterdam met een vermomde prinses Beatrix. Het maakte diepe indruk op de toekomstige koningin. 'Dikwijls denk ik aan de tochten die ik vroeger met u mocht maken en aan uw wijze woorden, waar ik zo veel van heb geleerd. Wat een schat aan ervaringen.'
functie-elders Gramsbergen

Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.

Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !

ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel functie-elders.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met functie-elders
  • Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • functie-elders kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren