Titel
Brieven van vrouwen aan Casanova - De achttiende-eeuwse Venetiaanse avonturier Giacomo Casanova gebruikte zijn magnetische persoonlijkheid om meer dan tweehonderd vrouwen te versieren.
Schrijver
Naaikens, Els & Berkel, Wietske van
Taal
Nederlands
ISBN
9789061004967
Uitgever
Donker, pb 175 pag. Rug goed.
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2001, 1e druk
Meer info
Judith Summers toont de man achter de legende. Ze laat Casanova zien door de ogen van degenen die hem het best kenden – de vrouwen die hij verleidde: Angela, een preutse maagd; Marina, een non met een libido dat haar religieuze overtuiging verre oversteeg; Henriette, een aristocrate die op de vlucht was voor haar agressieve echtgenoot. En Teresa, de vrouwelijke impresario van een exclusieve nachtclub en moeder van Casanova's dochter, Sofia, die op haar beurt met de charmes van haar vader te maken kreeg.
Summers baseerde haar unieke beeld van de legendarische rokkenjager op dagboeken, brieven en memoires uit Casanova's tijd en geeft een stem aan de vrouwen aan wie Casanova zijn reputatie ontleende. De vrouwen van Casanova is een levensecht portret van de befaamde versierder en de vrouwen die veel te lang in zijn schaduw hebben gestaan.
Afbeeldingen
Deelnemer als particulier sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten (met track and trace) worden in rekening gebracht.(er wordt gebruik gemaakt van postzegels). Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet tijdig gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als onherroepelijke bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk per ommegaande na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending van boeken mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor rekening en risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een geplaatste bestelling is helaas niet mogelijk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ponsava Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Ponsava Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ponsava Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ponsava Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.