Titel

De dreum wordt wakker / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789052941479

Uitgever

Profiel, Uitgeverij

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1997, Gebonden 98 pag. als nieuw Gronings

Meer info
De auteur won met deze bundel de culturele Tine Clevering – Meijer Prijs van de provincie Groningen. Gré van der Veen schrijft over dingen die midden in het leven staan, in een levende taal. De Jury: “een inspiratiebron voor nieuwe pennenvruchten en een bijdrage aan de kwaliteitsverbetering van het totale Groninger boekenfonds”.
Afbeeldingen
Veen, G. van der - De dreum wordt wakker / druk 1
Khebhet Doezum

Wij reageren altijd binnen 1 a 2 werkdagen. Hebt u geen mail gehad, kijk even in de spam box. Verzending kost (NL) Post NL brievenbuspakket €3,95 Post NL pakketpost €7,15 Ieder pakket rekenen wij €0,25 verpakkingskosten om uw pakket netjes en veilig te verzenden. (Mocht u een andere verzendoptie willen, vragen staat vrij!) schroom niet om te vragen! Afhalen is ook mogelijk te Doezum. Na afspraak! Geen winkel aan huis.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Khebhet.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Khebhet
  • Na uw bestelling ontvangen u en Khebhet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Khebhet vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Khebhet kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren