Titel

Echt! - Doorbreek wantrouwen en politieke spelletjes en inspireer.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789462201576

Uitgever

Academic service

Prijs

10,00

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

2016, paperback, 192 blz. zeer goed exemplaar

Meer info
Doorbreek wantrouwen en politieke spelletjes en inspireer echt. Echte leiders volgen hun eigen missie en ethiek. En juist dat inspireert en kan de wereld veranderen. Onechtheid is overal. Onechte verhalen van politici en bestuurders. Onechte gesprekken op het werk. Onechte mission statements van bedrijven. Echt gaat over wat er in bedrijven en instellingen gebeurt, hoe onechtheid de organisatie verzwakt en cynisme en wantrouwen de overhand krijgen. Uiteindelijk hebben managers zelf de sleutel in handen om dit te doorbreken. Leiders van organisaties met een sterk gevoel voor purpose zijn niet bezig met hun positie, maar met hun missie. In deze organisaties putten mensen inspiratie uit de betekenisvolheid van hun werk. De aanpak van dergelijke leiders leidt niet alleen tot bevlogen medewerkers en tevreden klanten, maar vaak ook tot een iets betere wereld. En verder blijken ze er zelf ook nog gelukkiger van te worden. Echt confronteert managers met hun eigen drijfveren en geeft adviezen voor iedereen die echt wil zijn, een zinvolle bijdrage wil leveren en anderen wil inspireren. Verkorte inhoudsopgave 1. Oneigenlijke processen in de directiekamer 2. De fundamentele drijfveren van leiden en volgen 3. Boardroom dynamics verzwakken de organisatie 4. De jacht naar geld ontspoort 5. Succes opnieuw gedefinieerd 6. Organisaties met purpose 7. Leiders met een missie 8. Het team aan de top
Afbeeldingen
Eleveld, Arjan - Echt! - Doorbreek wantrouwen en politieke spelletjes en inspireer.
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren