Titel

Hoe overleef ik (zonder) liefde

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045104010

Uitgever

Querido Kinderboek

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2007, gebonden, 180 pp, zo goed als nieuw, vanaf 13 jaar

Meer info
Waarom is liefde toch zo ingewikkeld? Dat is wat Rosa en haar vrienden zich afvragen. Wat voelt zij voor Jim? En Jim voor haar? Waarom is Neuz zo lang ziek? En wat spookt Rosa's moeder uit op het internet? Waarom maak je dingen kapot, als je ze heel wil houden? Waarom komen er woorden uit je mond, die je niet wil zeggen? En waarom blijven de woorden die je vaak wél wil zeggen, vaak steken in je keel? Een heleboel vragen en gelukkig ook veel antwoorden. Dit boek gaat over liefde en angst, over vertrouwen en onzekerheid, over vriendschap en verwachtingen. Voor iedereen die van iemand houdt. Met veel e-mails, chats en onmisbare survivaltips.
Afbeeldingen
Oomen, Francine - Hoe overleef ik (zonder) liefde
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren