Titel
De Vijf Op De Smokkelaarsrots
Schrijver
Blyton, Enid
Taal
Nederlands
Uitgever
Becht
Prijs
€ 2,00
Bijzonderheden
Paperback in goede staat.
Meer info
Julian, Dick, George, Annie en Tim, beter bekend als De Vijf, brengen hun paasvakantie door op het Smokkelaarsnest, een vreemd, oud huis boven op de Verworpen Berg. Het huis is bijna helemaal door zoutmoerassen omgeven en daardoor nauwelijks bereikbaar. Maar eronder zijn overal verborgen gangen, spelonken en oude tunnels, waardoor het de ideale plek voor smokkelaars is. Op een avond zien de kinderen vreemde lichtsignalen en daarna volgen de gebeurtenissen elkaar in een razend tempo op: oom Quentin wordt ontvoerd en de groep raakt verwikkeld in allerlei gevaarlijke situaties. Kan hond Tim ze redden?
Afbeeldingen
Tineke's boeken
Spijkenisse
Bij meerdere aankopen wil ik graag verzendingen combineren om portokosten uit te sparen.
Afhalen in Zoetermeer of Spijkenisse is eventueel ook mogelijk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tineke's boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Tineke's boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tineke's boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tineke's boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.