Titel
Geschiedenis lage landen - compleet in 4 dln. Jaap
Schrijver
Jaap Ter Haar
Taal
Nederlands
Uitgever
Fibula Van Dishoeck
Prijs
€ 50,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
Nieuwe versie met veel afbeeldingen in kleur. 1600 blz.
Meer info
Geschiedenis lage landen - compleet in 4 dln. Jaap Ter Haar
Wellicht is het epos De geschiedenis van de Lage Landen door Jaap ter Haar, dat in diverse uitvoeringen sinds 1970 is verschenen, wel het populairste werk over onze vaderlandse geschiedenis geweest. De schrijver/schilder Jaap ter Haar werkte er vier jaar aan. Het succes was enorm en er werden bijna driehonderdduizend exemplaren verkocht. Het geheim van Ter Haars succes is gelegen in zijn vermogen verhalen te vertellen. De vaderlandse geschiedenis is nooit eerder op zo'n plezierige en tegelijkertijd feitelijk juiste wijze beschreven.
Haarlem, Fibula Van Dishoeck. 1978 en 1979,Kunstleer met stofwikkel, volkomen intact,
afmetingen;30x21cm,
eerste druk van de kleureneditie;
rijk geïllustreerd in kleur en zwartwit;
bovendien met illustraties van Rien Poortvliet;
Aantal bladzijden 400,395, 395,416pp; vier delen, met stofomslag; In Zeer Goede Staat.
Zonder twijfel de best geschreven geschiedenis van onze gewesten ooit. Wie deze boeken leest kent de geschiedenis dat is zeker.
Dit is zeer zeker de best leesbare geschiedenis van "onze" lage landen.
Euro 50,00
Afbeeldingen
Gespecialiseerd in boeken over de geschiedenis in het algemeen en de Nederlanden in het bijzonder. Bijna uitsluitend non-fiction.
Eveneens gespecialiseerd in Genealogie (familiekunde) en heemkunde.
Grote verzameling lokale schrijvers zoals Ernest Claes en Felix Timmermans.
Hou éénieder die bestelt correct op de hoogte bij iedere stand van de transactie en sta bekend voor een degelijke verpakking en snelle behandeling. Woon in omgeving van Mechelen.
Bij een andere webwinkel kreeg ik de hoogst mogelijk score en zo wil ik verder doen op deze webwinkel.
5 30
4 0
3 0
2 0
1 0
Ervaringen van anderen (30) : Geen enkele was negatief.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BOEKENVLOED
- Na uw bestelling ontvangen u en BOEKENVLOED een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOEKENVLOED vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BOEKENVLOED kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.