Titel

Leven in bezet Nederland 1940

Schrijver
ISBN

9789000344741

Uitgever

Spectrum

Prijs

12,00

Bijzonderheden

Staat: Goed / Bladzijden: 211 / Druk: Niet vermeld / Art.nr. : Div 4018 / Vindplaats: Div 4018

Meer info

Leven in bezet Nederland 1940


Leven in bezet Nederland 1940. Verwarring en aanpassing. 'Een nieuw standaardwerk over de bezetting.' - NRC Handelsblad In vroege ochtend van 10 mei 1940 trekken Duitse militaire eenheden Nederland binnen. Op hetzelfde moment worden in het westen van het land doelen door de Luftwaffe aangevallen. De Duitse inval in Nederland is begonnen. Vijf dagen later, na het bombardement van Rotterdam, geeft het Nederlandse leger zich gewonnen. Nederland is bezet gebied. De regering en de koninklijke familie zijn naar Engeland gevlucht. De negen miljoen inwoners van ons land wonen nu in een bezet land. Hoe reageerde de bevolking op de nieuwe omstandigheden? 1940 - Verwarring en aanpassing gaat over de Duitse bezetting van Nederland en het dagelijks leven in het eerste oorlogsjaar: de mobilisatie, de Duitse inval en het verloop van de strijd, de capitulatie en de komst van de Duitse troepen. Wat was het effect op de bevolking van de oorlogsdreiging, de Duitse aanwezigheid en de maatregelen van de bezetter? 1940 - Verwarring en aanpassing is het eerste deel van de zesdelige serie Leven in bezet Nederland. 

Afbeeldingen
Wichert Ten Have - Leven in bezet Nederland 1940
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren