Titel
De geschiedenis van de stoomtram Tiel-Buren-Culemborg
Schrijver
H.A. van Lith
Uitgever
Fa. D.J. Thijsen, Buren
Prijs
€ 25,00
Bijzonderheden
Staat: Zeer mooie staat! / Bladzijden: 48 / Druk: Eerste druk / Art.nr. : Div 855 / Vindplaats: Div 855
Meer info
De geschiedenis van de stoomtram Tiel-Buren-Culemborg
De geschiedenis van de stoomtram Tiel-Buren-Culemborg. In de jaren zestig van de vorige eeuw waren onze voorouders enigszins bekomen van de schrik, die de eerste spoorweg in ons land had veroorzaakt. Ook komen er de eerste berichten omtrent een railverbinding in de Betuwe.
Afbeeldingen
Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.