Titel

Handenarbeid met peuters deel 2

Schrijver
ISBN

9789021329512

Uitgever

Cantecleer

Prijs

17,50

Bijzonderheden

Staat: Goed / Bladzijden: 107 / Druk: Derde / Art.nr. : xx10 / Vindplaats: xx10

Meer info

Handenarbeid met peuters deel 2


Dit boek is een handig naslagwerk met 100 uitgewerkte ideeën en variaties daarop om met de allerkleinsten te maken. Voor kinderen van twee tot vier jaar staan in dit boek werkjes met de bekende thema's: herfst, Sinterklaas, kerst, de winter, carnaval, de lente, moederdag, vaderdag en de vakantie. Alle voorbeelden makkelijk uit te voeren met kleine kinderen. Door de duidelijke beschrijvingen is geen grote creativiteit nodig om samen met peuters uit dit boek te werken. Thuis kunnen vaders, moeders, grote broers en zussen, oppasmoeders, opa's en oma's uit dit boek veel ideeën halen. Ook op de peuterspeelzaal is dit boek het hele jaar door een aanwinst. Maar vooral de peuters zullen veel plezier beleven aan dit boek.

Afbeeldingen
Thea van Mierlo - Handenarbeid met peuters deel 2
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren